Ogłoszenie

ARE YOU READY WRESTV 2023 BEGIN

#1 2023-04-11 19:22:36

Triple H

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-13
Posty: 545
Punktów :   

Zapłacisz za to!

EDGE zapłacisz za ten atak! znajde cie

Offline

#2 2023-04-11 20:45:56

john cena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-13
Posty: 92
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

I co wam dzisiaj powiem przed chwilą zgasły światła na arenie ale także zgasło zaufanie do ludzi którzy byli z nami długi czas. Edge o tobie mowa to co zrobiłeś przejdzie do niechlubnej historii i ta historia nie skończy się dzisiaj nie nie to będzie walka bo musisz za to zapłacić za zdradę jakiej dokonałeś nie ma innej opcji idziemy na noże po tym wszystkim taki numer no naprawde chcialbym powiedziec jaka szmata sie stales ale niedowierzam ze to sie wydarzyło................

Ostatnio edytowany przez john cena (2023-04-11 20:47:30)

Offline

#3 2023-04-11 21:09:45

CM.Punk

Gość

Re: Zapłacisz za to!

Ludzie, zawsze mówię, że wrestling jest sztuką opowiadania historii. Ale czasami te historie są bardziej skomplikowane, niż się wydaje. Dziś chcę porozmawiać z Wami o historii, która wydawała się być jednoznaczna, ale okazała się dużo bardziej skomplikowana, niż wszyscy myśleli

Chodzi o zdradę Edga. Tak, to prawda, daliście się oszukać jak małe dzieci. Myśleleliście, że to Edge był ofiarą w całej sytuacji, ale teraz już wiecie, że to on sam był zdrajcą. Ale co ważne, to nie był zwykły przypadek zdrady. To było coś, co zostało zaplanowane przez Edge'a i korporację.

To nie było tylko oszustwo naszej organizacji skrzętnie zaplanowane przez johna i zarząd, to ja byłem pomysłodawcą tej akcji. ale byliście  zaskoczeni, kiedy Edge zwrócił się przeciwko wam, ale teraz już naiwne leszcze wiecie że to była tylko kolejna  i starannie poprowadzona gra korporacji. Zaplanowaliśmy to wszystko, a Edge był tylko narzędziem WASZEJ KLĘSKI.

I teraz, patrząc na to wszystko, muszę powiedzieć, że jestem rozczarowany Triple H Zaufałeś Edgowi od samego początku, ale jak widzisz  to był wielki błąd. Myślał, że Edge jest jednym z nich,  ale to nie była prawda. Edge pracował dla korporacji od samego początku i udało mu się was oszukać ograliśmy was jak dzieci wygraliśmy z wami i wiemy że dobitnie was zniszczyło nie ma już 5 MEMBERS WY TO PRZEGRALIŚCIE John zrobił dokładnie to co powiedział rozwalił was od środka

#4 2023-04-11 21:57:52

Triple H

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-13
Posty: 545
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

Punku mylisz się bo 5 Members dalej jest
Chcecie wojny będziecie ją mieli

Offline

#5 2023-04-11 22:03:05

Edge

Gość

Re: Zapłacisz za to!

Cześć Triple H, wiem że masz wiele pytań po tym, co się stało. Wiem, że musisz czuć się oszukany, a może nawet zdradzony przez mnie. Ale musisz zrozumieć, że moje motywacje były zupełnie inne niż Twoje.

Chciałem Cię w ten sposób pokonać, aby pokazać, że jestem lepszy, że mam więcej talentu, że potrafię manipulować ludźmi wokół mnie. I muszę przyznać, że zdrada 5 members była czystą przyjemnością. Widzieć, jak się cieszysz, kiedy myślisz, że masz wszystko pod kontrolą, a w rzeczywistości jesteś w pułapce, którą sam sobie zbudowałeś, to była dla mnie niesamowita satysfakcja.

#6 2023-04-11 22:05:27

john cena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-13
Posty: 92
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

Edge napisał:

Cześć Triple H, wiem że masz wiele pytań po tym, co się stało. Wiem, że musisz czuć się oszukany, a może nawet zdradzony przez mnie. Ale musisz zrozumieć, że moje motywacje były zupełnie inne niż Twoje.

Chciałem Cię w ten sposób pokonać, aby pokazać, że jestem lepszy, że mam więcej talentu, że potrafię manipulować ludźmi wokół mnie. I muszę przyznać, że zdrada 5 members była czystą przyjemnością. Widzieć, jak się cieszysz, kiedy myślisz, że masz wszystko pod kontrolą, a w rzeczywistości jesteś w pułapce, którą sam sobie zbudowałeś, to była dla mnie niesamowita satysfakcja.

Uwierz mi to była twoja ostatnia decyzja jaką podjąłeś

Offline

#7 2023-04-11 22:08:13

Edge

Gość

Re: Zapłacisz za to!

Cześć John, cześć Triple H. Wiem, że obaj jesteście tu dzisiaj, aby mnie skonfrontować i próbować mnie pokonać. Ale czy to naprawdę jest wasz plan? Chcecie mnie pokonać płaczem i lamentem, czy może kredkami z piórnika? Bo wydaje mi się, że to wszystko, czego jesteście w stanie dokonać.

Widzę, że moja wygrana w ringu i moje zwycięstwa nad wami perfidnie was zniszczyły. Wasza duma została dotkliwie naruszona, a wasze reputacje jako wielkich wrestlerów zostały zachwiane. A teraz próbujecie mnie pokonać w inny sposób - za pomocą żałosnych prób przebicia mojego ego.

Ale wiecie co? Ja nie dam się zniszczyć przez wasze próby. Ja jestem lepszy niż to. Jesteście nikim wobec mnie, i ja was wykorzystałem dla mojego własnego celu. Teraz, kiedy już was pokonałem, kiedy już przyniosłem wam porażkę, nie ma już powodu, dla którego miałbym się z wami męczyć.

#8 2023-04-11 22:52:36

wreslemanias

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 352
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

konto zostało zbanowane i usunięte każda próba obejścia regulaminu skończy się tak samo

Offline

#9 2023-04-11 22:53:43

wreslemanias

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 352
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

john i pilnuj tych swoich zawodników bo każdy wybryk będę zgłaszał bezpośrednio do zarządu

Offline

#10 2023-04-11 23:02:44

wreslemanias

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 352
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

Dla wszystkich nieznających regulaminu przypomnę raz jeszcze postać w wrest tv przechodzi proces weryfikacji 2 letni każda bez wyjątku i zaczyna z poziomem overall 30 i do głównego rosteru dochodzi mając dopiero overall na poziomie minimum 65 punktów to są wewnętrzne przepisy i nikt tego nie obejdzie. To są warunki bycia w elitarnym gronie najlepszych wrestlerów jeśli ktoś myśli że mając nową postać ma overall na poziomie 70-80-90 czy 100 to niech skończy marzyć

Offline

#11 2023-04-11 23:06:12

Triple H

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-13
Posty: 545
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

wreslemaniasie dlaczego nie dostanie szansy do zrobienia postaci?

Offline

#12 2023-04-11 23:07:13

wreslemanias

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 352
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

Triple H napisał:

wreslemaniasie dlaczego nie dostanie szansy do zrobienia postaci?

uczyli cię czytać? jak tak to przeczytaj wewnętrzny regulamin i nie zawracaj mi dupy

Offline

#13 2023-04-11 23:17:45

wreslemanias

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 352
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

bardzo sie ciesze ze go w koncu przeczytales

Offline

#14 2023-04-12 12:12:50

Edge

Gość

Re: Zapłacisz za to!

Najebałem was obu i to w ciągu jednego dnia jak się z tym czujecie

#15 2023-04-12 20:43:50

Triple H

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-13
Posty: 545
Punktów :   

Re: Zapłacisz za to!

Cześć gwiazdeczko Edge
Chce żebyś wiedział że to nie koniec

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tgr.pun.pl www.fallenangel.pun.pl www.grove.pun.pl www.bakugan-brawles.pun.pl www.crashfans.pun.pl