Ogłoszenie

ARE YOU READY WRESTV 2023 BEGIN

#76 2023-09-10 08:19:39

Cm.Punk

Gość

Re: Dołączenie do społeczności Wrestlemanów

Triple h miałeś się pojawić ostatnio znowu gacie pełne i nie dotarłeś na arene

#77 2023-09-10 08:21:01

IGIMAN

Gość

Re: Dołączenie do społeczności Wrestlemanów

Cos doszły mnie słuchy że moja pierwsza walka będzie przeciwko Triple H(UJ) albo Ja vs Itachi. Tylko jeszcze nie podano mi terminu... A więc droga korporacjo pani moja najwyższa (suck my fuck) kiedy będę mógł ukazać swoje możliwości i postępy w drodze do szczytu, przemierzając przez walki z cenami i innymi *****....
Pozdrawiam IGIMAN najgorszy z najgorszym.

#78 2023-09-10 08:39:04

IGIMAN

Gość

Re: Dołączenie do społeczności Wrestlemanów

Edge napisał:

Ośmieszyłeś mnie frajerze Eddy tak do Ciebie mówię śmiałeś twierdzić że nie mam kondycji na walkę jesteś pewny zmierzmy się w LMS A NASTĘPNIE SPOTKAJMY SIĘ W KLATCE NIECH TO BĘDZIE WALKA WIECZORU

Moim zdaniem napisane w punkt - Eddy ośmieszył cię lecz zrobił to w sposób uczciwy. I z niewiarygodną klasa. Technika jego walki mówi sama przez się - porównując? Po prostu jest lepszy, silniejszy. Nie dwa, trzy razy bardziej. Lecz 10,20,30 x? Nie, mylę się. 101 razy bardziej przewyższa. To tak szczerze z mojego serca.

#79 2023-09-10 12:52:20

CM.Punk

Gość

Re: Dołączenie do społeczności Wrestlemanów

Najpierw słowo wstępu Iggyman kim ty w ogóle kurwa jesteś a teraz danie głównie.
"Drodzy i drodzy widzowie, fanatycy Wrestv, dziś stoję przed wami jako CM Punk, by podzielić się kilkoma myślami na temat mojego przeciwnika, Triple H. Ale zanim przejdę do tego, chciałbym podziękować wam wszystkim, którzy wspierali mnie przez te wszystkie lata. Wasza miłość i wsparcie były niesamowite, i to właśnie dzięki wam jestem tu dzisiaj, gotowy do stanięcia twarzą w twarz z tym lamusem Triple H.

Triple H, kim ty w ogóle jesteś? To pytanie spędza mi sen z powiek od dłuższego czasu. Nie widzę cię, nie rozumiem twojej reputacji, nie widzę w tobie niczego, co by zasługiwało na to, byś stanął naprzeciwko mnie w ringu. Twoje imię, 'Triple H', to dla mnie nic więcej niż przesłodzona ksywa. Coś, co kiedyś mogło imponować, ale teraz jesteś cieniasem zwykłą parówą która cały czas wierzy w swój sukces.

Twój końcowy los jest jak lizak atomowy – nieunikniony. Każdy, kto staje przede mną, musi stawić czoła swojemu przeznaczeniu, i tobie, Triple H, nie jest dane wyjść obronną ręką i nogą z tej sytuacji. Nie ma bata, Triple H. Składam cię jak batata. Twoja słabość jest oczywista dla wszystkich, którzy śledzą WRESTV składam cię na plecach. Jesteś za słaby, za cienki, za mały, za chudy. Przykro mi, że muszę to mówić nie no zgrywam się, ale muszę być szczery – nie jesteś gotów stanąć naprzeciwko mnie nigdy nie byłeś.

Optymizm jest cechą, którą zawsze noszę ze sobą. Jestem optymistą, który wierzy, że każdy może osiągnąć wielkie rzeczy, jeśli tylko w to uwierzy i będzie pracował ciężko. Ale niestety, Triple H, widzę w tobie mało optymistyczny gest. Twój stosunek do tego wyzwania wydaje się być bardziej pesymistyczny niż cokolwiek innego. Wydajesz się być leszczem, który nie ma szans na wygraną i tak jest w rzeczywistości.

Teraz, Triple H, nie jestem tutaj tylko po to, by cię krytykować jestem by cię zwyczajnie poniżyć. Jestem tutaj, by cię wyzwać. Chcę, byśmy zmierzyli się w ringu i udowodnili, kto jest lepszy ale ja wiem że to ja Jestem lepszy. Chcę, byśmy zapewnili fanom niezapomniane widowisko, które pozostanie w ich sercach na zawsze czyli ciebie leżącego pod gts.

Możesz mieć tytuły i trofea bardziej te z plastiku, ale ja mam coś, czego ty nie masz – serce. Serce gościa, który nigdy się nie poddaje, który walczy do końca, niezależnie od przeciwności. Triple H, jeśli odważysz się stanąć naprzeciwko mnie a nie masz jaj to, zobaczysz, że jestem gotów na wszystko. Nie boję się bólu, trudności ani ryzyka. Jestem gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu, by osiągnąć triumf.

Wszystko, co musisz zrobić, to przyjąć moje wyzwanie dawaj zrób mi tą przyjemność. Niech to będzie nasza walka  pojedynek, który przeszłość zostawi w cieniu. Niech świat zobaczy, że CM Punk jest gotów cię zmiażdżyć niech każdy zobaczy że jestem lepszy od ciebie i że jestem gotów zdobyć to, co jest teraz twoje.

Teraz, Triple H, chcę, byś przemyślał te słowa i odpowiedział na moje wyzwanie. Niech to będzie moment, który pozostanie w historii wrestv jako chwila, w której CM Punk zmierzył się z Triple H. Niech to będzie walka, która zgniecie twoje ego do końca

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b2st.pun.pl www.menago92.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl www.etiup.pun.pl www.dragon-world.pun.pl