Ogłoszenie

ARE YOU READY WRESTV 2023 BEGIN

#16 2023-06-18 13:19:22

shawn michaels

Gość

Re: WrestleMania

Drodzy fani wrestv

Dziś stoję przed wami jako Shawn Michaels, The Heartbreak Kid, aby porozmawiać o pewnym człowieku, który od lat przynosił nam niesamowite chwile w ringu. Ten człowiek to John Cena.

John, jesteś legendą w naszym biznesie. W swojej karierze dostarczyłeś nam niezliczone emocje i wzniosłe momenty. Ale dzisiaj chciałbym przypomnieć ci coś innego. Chciałbym przypomnieć ci o Twoim największym rywalu i partnerze, Triple H, oraz waszej ikonicznej drużynie D-Generation X.

W tamtych czasach, wasze występy wprawiały nas w osłupienie. Byliście rewolucyjni, kontrowersyjni i absolutnie nie do zatrzymania. Wasza obecność w ringu elektryzowała tłumy. Ale przede wszystkim, Triple H i ty, John, pokazaliście, że jesteście gotowi na absolutnie wszystko, aby dostarczyć niezapomnianych chwil naszym fanom.

Dzisiaj, John Cena, widzę w tobie tę samą pasję i determinację, którą prezentował Triple H podczas swoich najlepszych lat w ringu. Widzę, że jesteś gotowy na reaktywację D-Generation X, aby razem zrewolucjonizować Wrestv ponownie.

Nadszedł czas, abyśmy ponownie stanęli razem w ringu i zapewnili naszym fanom niesamowite emocje. Nadszedł czas TRIPLE H, abyśmy kontynuowali dziedzictwo D-Generation X i udowodnili, że duch DX wciąż płonie w naszych sercach.

John, wiem, że masz w sobie siłę i determinację, aby kontynuować tę legendę. I chociaż możesz być obecnie na różnych ścieżkach w swojej karierze, wierzę, że nigdy nie jest za późno, aby powrócić do korzeni i podjąć wyzwanie, które czeka na ciebie.

Tak więc, John Cena, zapraszam cię do ponownego stworzenia magii, do przywrócenia DX do życia. Niech te słowa staną się zaproszeniem, abyśmy razem zjednoczyli siły, pokonali wszelkie przeszkody i dali naszym fanom powód do ekscytacji.

Czekamy na ciebie, TRIPLE HHH. Czekamy na powrót D-Generation X i na to, co przyszłość przyniesie dla nas wszystkich.

#17 2023-06-18 13:27:13

Triple H

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-13
Posty: 545
Punktów :   

Re: WrestleMania

Witaj Shawn. Więc czekam na Twój pobyt w naszym ringu. Powrót D-GENERATION X
JUŻ DZIŚ!

SHAWN MAMY DLA NICH DWA SŁOWA

Offline

#18 2023-06-18 13:28:51

shawn michaels

Gość

Re: WrestleMania

https://nypost.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/09/GettyImages-90070877.jpg


SUCK IT

#19 2023-06-18 13:30:40

Mansoor

Gość

Re: WrestleMania

Drodzy przyjaciele,

Dzisiaj stanąłem przed wami jako Mansoor, młoda gwiazda w świecie wrestv, która może być mało rozpoznawalna, ale jest gotowa na każde wyzwanie. Chciałbym przemówić do wszystkich, którzy zostali wspomniani wcześniej: John Cena, Shawn Michaels, Triple H i reszta. Chciałbym również zapewnić was wszystkich o mojej lojalności.

John, obserwowałem twoją karierę od samego początku i byłem zainspirowany twoją determinacją i oddaniem dla tego biznesu. Twoje osiągnięcia są niezaprzeczalne, ale wiem, że mogę się jeszcze wiele od ciebie nauczyć. Chciałbym podziękować za to, że jesteś wzorem dla mnie i wielu innych młodych wrestlerów.

Shawn Michaels, jesteś żywym dowodem na to, że pasja i talent mogą cię zaprowadzić na szczyt. Twój wkład w świat wrestlingu jest nieoceniony, a twoje występy nadal inspirują mnie do osiągania swoich marzeń. Dziękuję za to, że jesteś ikoną dla nas wszystkich.

Triple H, jesteś legendą w naszej branży. Twoje dokonania jako wrestlera, menedżera. Jesteś symbolem nie tylko siły fizycznej, ale także inteligencji i strategii. Mam nadzieję, że będę mógł kiedyś podzielić ring z takim wybitnym zawodnikiem jak ty.

CM Punk,TWÓJ CZAS MIJA I PORA CI TO UŚWIADOMIĆ

Wszystkim wam, Johnowi, Shawnowi, Triple H i  pragnę powiedzieć, że moja lojalność jest niezachwiana. Pomimo mojej młodej kariery i niewielkiej rozpoznawalności, jestem gotów podjąć każde wyzwanie, które postawi przedemną wrestv. Wiem, że droga do sukcesu może być trudna, ale z wami jako inspiracją i przewodnikiem, jestem pewien, że mogę osiągnąć swoje cele.

Dziękuję wam wszystkim za to, że jesteście inspiracją i wzorem dla mnie. Obiecuję, że niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, będę nadal dążyć do bycia najlepszą wersją siebie i dostarczania niezapomnianych emocji naszym fanom.

#20 2023-06-18 13:33:50

wreslemanias

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 352
Punktów :   

Re: WrestleMania

MACIE PRZEJEBANE KAŻDY ZAWALCZY NA ARENIE 5 WALK Z WYBRANYMI PRZECIWNIKAMI WSZYSCY KTÓRZY ZDECYDUJĄ SIĘ ODPOWIEDZIEĆ W TYM POŚCIE NIE WARTO CHYBA ŻE CHCECIE PRZEDWCZEŚNIE ZAKOŃCZYĆ KARIERĘ

Offline

#21 2023-06-18 13:34:32

Goldberg

Gość

Re: WrestleMania

Taa to spróbuj nas zatrzymać

#22 2023-06-18 13:35:20

Robert Roode

Gość

Re: WrestleMania

Niech się dzieje jestem gotowy na wszystko

#23 2023-06-18 13:37:26

akira Tozawa

Gość

Re: WrestleMania

Ja zawsze i wszędzie z FIVE MEMBERS

#24 2023-06-18 13:50:44

wreslemanias

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 352
Punktów :   

Re: WrestleMania

My albo wy 5 starc po kolei lecicie zapisujcie wyniki jeśli wygramy to macie duży problem ZNISZCZE WAS CENA I TRIPLE H popamiętacie mnie

Offline

#25 2023-06-18 14:28:10

Triple H

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-13
Posty: 545
Punktów :   

Re: WrestleMania

Shawn czy jesteś gotowy ?

Offline

#26 2023-06-18 14:35:21

Randy Orton

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-12-28
Posty: 199
Punktów :   

Re: WrestleMania

jestem gotowy

Offline

#27 2023-06-18 15:32:00

Triple H

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-04-13
Posty: 545
Punktów :   

Re: WrestleMania

Zaczynamy przejażdżkę

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galactikgoal.pun.pl www.dragon-world.pun.pl www.etiup.pun.pl www.menago92.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl